Warszawska Opera Kameralna zaprasza do uczestnictwa w  projektach online:
Dla najmłodszych przygotowaliśmy prawdziwą atrakcję. „Gdy opera drzwi otwiera” to nie tylko wiersze, deklamowane przez znanych i lubianych artystów, spektakle adresowane do dzieci, ale także rebusy, puzzle, kolorowanki odwołujące się do repertuaru dla młodych widzów. Z dedykowanej strony https://repertuar.operakameralna.pl/gdyoperadrzwiotwiera-2/ można je za darmo pobrać, by móc bawić się a przy okazji spędzać czas w sposób wartościowy. Jest to też pomocne narzędzie dydaktyczne w nauczaniu nie tylko muzycznym. Zachęcamy ponadto do odwiedzin grupy https://www.facebook.com/groups/278022472728901/, na stronie której codziennie pojawia się ciekawy wpis. Zapraszamy do wspólnej zabawy, polecania nas Znajomym, przesyłania prac na adres fb@operakameralna.pl a my je opublikujemy na naszym FB.
Dla dorosłych przygotowaliśmy cykl zatytułowany „Opera z fotela”, w którym codziennie o godz. 19:00 na https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna
prezentujemy fragmenty najpiękniejszych arii w wykonaniu znakomitych, światowej sławy artystów, zdjęcia i ciekawostki a na stronie https://repertuar.operakameralna.pl/operazfotela wystawy, zdjęcia, historię WOK i swoiste kompendium wiedzy o operze podane w sposób lekki i z poczuciem humoru. Idealne na wieczór spędzany w domu.
Co sobota o godz. 19:00 na naszej stronie FB oraz YouTube https://www.youtube.com/WarszawskaOperaKameralna publikujemy kolejne odcinki „operaOK!”, innowacyjnego spojrzenia na najsłynniejsze barokowe opery. Jest to niezwykle intrygujące muzyczne i estetyczne doznanie, które gorąco polecamy Państwa uwadze.