Droczy uczniowie! Jeżeli ktoś z Was nie zdążył wypożyczyć lektur w szkolnej bibliotece to możecie je przeczytać, odsłuchać za darmo i legalnie w bibliotece

on-line https://lektury.gov.pl/ oraz https://wolnelektury.pl/

Zachęcamy również do wejścia na następujące darmowe portale: http://www.chmuraczytania.pl/catalog.php?page=6

http://www.audiobooktreasury.com/ Tutaj można pobrać książki w formie pliku audio. Obok kolekcji książek, do których dostęp jest płatny, można na nim znaleźć obszerną listę książek darmowych (Free Audio Book) Serwis oferuje książki wyłącznie w wersji anglojęzycznej. Wyzwanie dla uczących się języka angielskiego?

https://www.storynory.com/ To propozycja skierowana do najmłodszych czytelników, oferuje bowiem teksty baśni i opowiadań dla dzieci. Audiobook’i w wersji anglojęzycznej można przetłumaczyć na stronie także na j.polski.

https://pl.wikisource.org Bezpłatnie teksty, których treść udostępniana jest w formie stron html. Można czytać on-line lub pobrać w formacie MOBI, ePUB lub PDF.

Empik również przygotował coś dla wszystkich miłośników książek, bezpłatnie przez 60 dni można uzyskać dostęp do bazy 11 tysięcy e-booków i audiobooków dostępnych w ramach aplikacji Empik Go dostępnej na Androida i iPhone’a.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Na stronie https://www.empik.com/czas-w-domu podaj adres e-mail, na który zostanie przesłany kod.
  2. Otrzymany kod wprowadź na stronie: https://www.empik.com/premium/kupon
  3. Zarejestruj się lub zaloguj (jeżeli masz już tam konto) na empik.com.
  4. Aktywuj usługę Empik Premium.
  5. Pobierz aplikację Empik Go na smartfona i zaloguj się.

Po zakończeniu okresu promocyjnego użytkownik nie zostanie obciążony opłatami.

Zachęcamy Was gorąco do skorzystania z oferty!