Dzięki Państwa hojności i ogromnemu zaangażowaniu udało się spełnić prośby
i oczekiwania p. Katarzyny i jej syna Kamila. Wszystkie dary dotarły do rodziny w weekend. Za każdy dar serca, współpracę i zaangażowanie bardzo dziękujemy. Razem pomogliśmy potrzebującym!

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Katarzyna z rodziną) i Wolontariusza
z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki
Gdy zadzwoniłam do Rodziny, że zjawimy się z paczkami od Darczyńców, Pani serdecznie nas przywitała i podziękowała za dostarczony węgiel, dzięki któremu rodzina będzie mogła spokojniej i w cieple spać przez okres zimowy. Pani Katarzyna jest za niego bardzo wdzięczna. Rodzina była kompletnie zaskoczona ilością prezentów, które niesione na rękach Wolontariuszy powoli wypełniały jej skromną kuchnię. Powiedziała nam, że kompletnie się tego nie spodziewała, że przekracza jej to największe marzenia. Kamil wzruszył się na widok sprzętu do ćwiczeń oraz laptopa… poleciały delikatne, dziecięce łzy, które były oznaką spełnienia jego skrywanych marzeń. Kolejne otwierane pudełka napawały radością , gdy odpakowali odkurzacz i grzejnik, dzięki któremu będzie im teraz cieplej w pokoju.
Pani Katarzyna cieszyła się z kosmetyków, które dla siebie dostała. Obuwie dla Kamila także spełniło jego oczekiwania – bardzo się podobały. A 2 bony podarunkowe do sklepów
w galerii oraz decathlon były i zaskoczeniem i radością dla rodziny. Nie spodziewali się
aż takich podarunków i tak wielkiego serca od Darczyńców. Otrzymane prezenty utwierdziły rodzinę w przekonaniu, że Darczyńcy to prawdziwi Aniołowie.

Słowo od Rodziny
Rodzina chciała osobiście podziękować Darczyńcom oraz przekazać kartkę z życzeniami Bożonarodzeniowymi. Bardzo proszą o taką możliwość.

Słowo od Wolontariusza
Z mojej strony chciałam ogromnie podziękować za możliwość uczestniczenia w tak pięknym dziele, jakim była pomoc właśnie tej Rodzinie i przekazanie tych cudownych darów od tak wyjątkowych ludzi, jakimi Państwo jesteście. Byłam niezwykle wzruszona. Przekazanie tak pięknej Szlachetnej Paczki pokazało mi jak wielką wartością jest wiara w ludzkie dobro. Chcę od siebie przekazać same dobre życzenia na te Święta, aby były wyjątkowe…. tak jak dla mnie i dla Rodziny był ten Weekend Cudów. Dziękuję!

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia
w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół Szlachetnej Paczki