30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. W szkole było rzeczywiście radośnie, szczególnie podczas niektórych lekcji, przerw. Już na porannej modlitwie uczennice klasy 3b złożyły wszystkim chłopcom serdeczne życzenia. Następnie, uczniowie w swoim gronie kontynuowali wspólne świętowanie. Klasa 2a spędziła ten dzień w kinie Bajka, obejrzała film „Waleczne rybki”. Uczniowie klasy 3a bawili się podczas wyjścia do kręgielni. Klasa 1a uczestniczyła w niezwykłych warsztatach w Czekoladowej Willi. Chłopcy w każdej klasie mogli ucieszyć się z wyjątkowych upominków. Mamy nadzieję, że będzie to dla nich niezapomniany dzień.

W tym dniu wszyscy chłopcy powinni się czuć wyróżnieni i docenieni. Nie inaczej było w klasie IVa, gdzie dziewczynki postanowiły zamówić z tej okazji pizzę. Wspólne ucztowanie stanowiło doskonałą okazję do integracji i rozmowy. Ten drobny, kulinarny akcent sprawił, że wszyscy wyszli z lekcji wychowawczej w doskonałym nastroju.

Klasa VIa wybrała się dziś, trochę podekscytowana do pobliskiego Laser City. Każdy z grających mógł sprawdzić swoją szybkość, determinację, taktykę i wytrwałość w dążeniu do wygranej. Skumulowane emocje i rywalizacja o najlepszy wynik wyczerpała uczestników. Pyszna pizza w restauracji Giuseppe i wspólny czas integracji były doskonałym zakończeniem świętowania. Wszystkiego najlepszego Chłopaki!!!