Każda z klas według swojego pomysłu i pragnienia świętowała – obchodzony tradycyjnie – Dzień Kobiet. Dziękujemy Radzie Rodziców za szerokie, głębokie i pełne pudełko cukierków dla każdej Kobiety w naszej szkole. Dziękujemy za pierwsze wiosenne kwiaty dla damskiego grona Rady Pedagogicznej.

Klasa 1a wybrała się do pączkarni gdzie wybór nadzienia w pączku okazał się dużym wyzwaniem. Chociaż wiadomo: najlepsze z nutellą.
Klasa 1b aktywnie zaczęła od rana – chłopcy złożyli życzenia dziewczynkom wraz
z zaproszeniem na wspólne wyjście.  Jednak największą radość sprawiło wspólne pieczenie marchewkowych babeczek. Wraz z życzeniami obdarowali swoje koleżanki upominkami
i babeczkami. Dziewczynki z cukrem pudrem na ustach podziękowały za przygotowanie słodkiej niespodzianki. Na koniec z uśmiechem pozowały do zdjęć do klasowego albumu.
Klasy drugie i trzecie również wykonywały samodzielnie miły upominek.
Chłopcy klasy 4a zaprosili dziewczyny na Mszę św. w ich intencji, a później do „mini kawiarni”, którą urządzili w czytelni. Wiele starania włożył każdy gentlemen w przygotowanie tego przedpołudnia.
Klasy 5b, 7a i 7b spędziły wspólny czas w Icemanii, aby zaakcentować na sportowo ten jedyny dzień w roku. Pod troskliwym okiem opiekunów można było trochę poszaleć.
Nie obyło się bez upadków, jednak każdy z nas potrafił się szybko pozbierać. Okazuje się,
że grupa wyśmienitych łyżwiarzy w naszej szkole rośnie w siłę. Z ogromną przyjemnością podziwialiśmy jazdę zawodowców, którzy odliczali kolejne okrążenia doskonaląc swoje umiejętności.
Chłopcy klas ósmych hojnie obwarowywali kwiatami i cukierkami każdą „dużą i małą kobietę”.

I oczywiście Dzień Kobiet był także obchodzony w świetlicy szkolnej dla klas 1-3. Chłopcy przygotowywali się do tego dnia i w ukryciu przygotowywali odznaki SUPER DZIEWCZYNY. We wtorek z chęcią wręczyli je swoich koleżankom. Dziewczynki z uśmiechem na ustach nosiły je na bluzie mundurka!

Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i każdy drobny gest, który był wyrazem wdzięczności za obecność Kobiet w naszej szkole.