Wolontariuszka Szlachetnej Paczki, która opiekowała się rodziną oznaczoną numerem LBE-1872-045583, przekazała następującą wiadomość:
Rodzina nie spodziewała się, że tak dużą pomoc otrzyma. Ogromną radość sprawiło im żelazko, koc, monitor, komputer oraz żywność i środki czystości. Dominika ucieszyła się z książki do rysowania i nowej kurtki a Patryk z paletki do ping- ponga.
Wolontariuszka serdecznie dziękuje za okazaną pomoc Rodzinie. Dzięki hojności i zaangażowaniu Szkoły Paczka była szczególnym prezentem dla rodziny przed zbliżającymi się Świętami. Szczególnie dziękuje nam za ofiarność i bezinteresowność w pomaganiu drugiemu człowiekowi w potrzebie, a także za odpowiedzialne podejście do udzielenia pomocy rodzinie. Życzy nam spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Rodzina z całego serca chce podziękować wszystkim, którzy przygotowywali paczkę. Dziękują za okazaną dobroć i hojność. Składają Szkole najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia.