Konkursy biblioteczne rozstrzygnięte!

0
520

Dnia 4 grudnia 2014 r. poznaliśmy wyniki konkursu plastycznego i czytelniczego, które zostały zorganizowane przez naszą szkolną bibliotekę.
Konkurs plastyczny skierowany był do uczniów klas I-II, tematem był „Mój ulubiony bohater książkowy”. Wszystkie prace konkursowe posiadały wymagane walory artystyczne i graficzne, realizowały temat konkursu. Prace były wykonane różnymi technikami plastycznymi, ciekawie i pomysłowo, zaskakiwały starannością wykonania i dużą inwencją twórczą. Komisja przyznała nagrody oraz wyróżnienia.
Nagrody otrzymały: Zuzanna Cichosz z kl. 1b – dyplom, Zofia Ruszkowska z kl. 2b – dyplom, Klara Mrzewka z kl. 2a – dyplom.
Wyróżnienia: Magdalena Dyrka z kl. 2a – dyplom, Maria Kuryłowicz z kl. 2b – dyplom, Maria Ruszkowska z kl. 1b – dyplom.
Konkurs czytelniczy adresowany był do uczniów klas III-VI. Uczestnicy konkursu musieli zapoznać się z treścią następujących książek: „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, „Podróże Doktora Dolittle’a”, „Tomek w krainie kangurów”, „Tomek na czarnym lądzie”, oraz rozwiązać test składający się z 24 pytań. Uczniowie wykazali się doskonałą znajomością treści lektur.
I miejsce zdobyły: Olga Kalinowska z kl. 6a – dyplom, Julia Płaza-Kościańczuk z kl.5a – dyplom,
II miejsce: Adam Staniszewski z kl. 3a – dyplom, Stanisław Blachani z kl.3a – dyplom, Szymon Józefczuk z kl. 3b – dyplom,
III miejsce: Karina Gancarz z kl. 3a – dyplom.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.