W dniach od 19 do 25 stycznia, czyli w pierwszym tygodniu ferii zimowych, 34 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami s. Esterą Grzegorek, s. Moniką Orzechowską i p. Michałem Łuczakiem wypoczywało aktywnie na obozie narciarskim.
Grupa zakwaterowana w Pensjonacie św. Filipa w Kamiannej, każdego dnia dojeżdżała na stok do Tylicza. Tam dzieci miały możliwość zarówno doskonalenia swoich umiejętności jazdy na nartach, jak i pobierania pierwszych lekcji.
Czas popołudniowy, spędzany w pensjonacie, mijał na wspólnych rozmowach, rozgrywkach tenisa stołowego, udziale w konkursach lub graniu w różnego rodzaju gry planszowe. Nie zabrakło również dyskoteki i dobrego filmu.
Dzieci miały okazję zapoznać się z historią miejscowego Kościoła p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, zwiedzić Pasiekę „Barć”, uczestniczyć w degustacji miodu
i zobaczyć, jak powstają świece z pszczelego wosku.
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację tegorocznego obozu narciarskiego i dzięki którym taka forma wypoczynku była dla uczniów możliwa.

Zapraszamy do naszej internetowej galerii.