Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny Pani Joanny i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego „Szlachetna paczka” dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki:

„Dzień dostarczenia paczek do rodziny był dla nich wyjątkowy. Już w progu można było wyczuć ekscytację i dobry humor domowników. Największe emocje było widać na twarzy Pani Joanny, która nie mogła uwierzyć, że wszystko jest dla nich i ktoś na prawdę chciał im pomóc oraz ofiarować tyle wspaniałych rzeczy. Pani Asia cieszyła się ze wszystkimi, ale widok pralki i nowych włóczek wraz z drutami odebrała jej słowa, ale w takich momentach oczy mówią za człowieka, były przepełnione szczęściem, podziękowaniami i wzruszeniem. Pan Mariusz oraz Michał wręcz skakali z radości na widok wędki i już planowali najbliższy wyjazd na ryby. Michał na widok laptopa zaniemówił, pojawiły mu się iskierki w oczach i szczery uśmiech na twarzy. Deklaracja Pani Karoliny o kilku nie przespanych nocach podczas czytania książek wywołała u mnie uśmiech na twarzy, ponieważ sama jestem molem książkowym i wiem, że dobra książka potrafi zastąpić nawet nie przespaną noc. Mały Jacek widząc nową zabawkę zaczął piszczeć z radości i od razu wziął się za rozpakowywanie i zabawę. Szczęście w oczach wszystkich domowników i kręcąc się łza w oku zastąpiła niewypowiedziane słowa.

Słowo od Rodziny Pani Joanny

W imieniu rodziny chciałabym podziękować za tak wspaniałe paczki oraz prezenty. Wszystkim osobom kompletującym paczkę chciałabym przekazać słowa uznania oraz wdzięczności za zaangażowanie się w kompletowanie i pakowanie paczek.”