Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczoną numerem LBE-643-407574) przekazuje kilka słów od siebie:
„Wszystkie rzeczy otrzymane w paczce sprawiły rodzinie dużo radości! Pani Katarzyna z panem Łukaszem i z dziećmi ze wzruszeniem spoglądała na 19 paczek, które otrzymali i zapełniły całe mieszkanie jednoosobowe. Powiedziała: „My się nie spodziewaliśmy…” Dzieci skakały z radości, kiedy wyjmowały z paczek wózki dla lalek, zabawki, buty – zakładały je od razu na stopy. Były przeszczęśliwe kiedy, każda z dziewczynek znalazła swój upominek. Także radość Pani Katarzyny i pana Łukasza, była do nie opisania. Pan Łukasz z wielkim zadowoleniem wyciągał z paczki ręczniki i z uśmiechem na twarzy i blaskiem w oczach powiedział do pani Kasi: „Patrz!” Nie mogli uwierzyć, że to dzieję się naprawdę. Kiedy pani Kasia, zobaczyła czajnik elektryczny pozytywnie się uśmiechnęła i odetchnęła z ulgą. (będzie mogła wreszcie dobrze zagotować wodę na herbatę). Karolinka wzięła z paczki makaron i krzyknęła do mamy: „Mamo! Patrz, patrz makaron!” Radość jaką przeżywała rodzina jest trudna do opisania. Bardzo mile i pozytywnie była zaskoczona. Nie mogła uwierzyć w to, że doświadczyła tyle dobra od ludzi.”
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
„Drodzy Darczyńcy! Serdecznie z całego serca dziękujemy Państwu i wszystkim ludziom dobrej woli, za udzieloną pomoc rodzinie. Za zaangażowanie, poświęcenie czasu i włożenie w to tyle serca i miłości. Paczki były imponujące, a zawartość w nich dała tyle szczęścia, że trudne jest to do opisania. Były nie tylko prezentem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprawianiu aby świat stawał się lepszym i piękniejszym miejscem. Bardzo ujęło mnie Państwa zaangażowanie się, podejście do sprawy z miłością i chęć dowiedzenia się jak najwięcej o rodzinie. W imieniu swoim i szczęśliwej rodziny – dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt!”
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Pani Kasia powiedziała: „My się nie spodziewaliśmy. Serdecznie dziękujemy”.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczoną numerem LBE-643-411482), przekazuje kilka słów od siebie:
„Radość, radość, radość. Tak mogę określić emocje Rodziny i nasze (wolontariuszy). Pani Kasia i pan Marek z niedowierzaniem patrzyli na te wszystkie paczki, jak wiele ich jest. Nie spodziewali się takiej ilości. Zaś dzieci, jak tylko wnieśliśmy paczki, od razu zaczęły je rozpakowywać. Nie potrzebowali nożyczek ani innych ułatwień, mieli takie pokłady siły i energii, że było to niesamowitym przeżyciem. Ta radość, gdy zobaczyli Nutellę i babeczki z Oetkera, a także plecaki i inne podarunki. Jaś bardzo się ucieszył na widok klocków (bardzo je lubi), od razu zaczął się nimi bawić i nic więcej go nie interesowało. Zaś Jarek i Bartek gdy zobaczyli album z piłkarzami – otoczenie dla nich przestało istnieć. Rodzina jest pod wrażeniem jak wiele otrzymali, nie spodziewali się tego. Pani Kasia, jak już wróciliśmy do magazynu, dzwoniła jeszcze raz, by na spokojnie podziękować za wszystko i prosiła, bym przekazała te podziękowania Darczyńcom.”
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
„Pani Agnieszko ze swej strony chcę Pani bardzo podziękować za zaangażowanie w tworzenie Paczki, ze serce, trud i starania, które podjęła Szkoła, Pani oraz Rodzice. Bardzo się cieszę z naszego spotkania w magazynie podczas Finału. Mam nadzieję, że będą Państwo mile wspominać udział w Paczce. Rodzina w ramach podziękowania podarowała upominek, dla dzieci Szkoły.”
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
„Dziękujemy bardzo za te wszystkie podarunki, nie spodziewaliśmy się, że aż tak wiele otrzymamy. Tego jest o wiele więcej niż prosiliśmy. Nie wiem jak wyrazić naszą wdzięczność. Jesteśmy w siódmym niebie. Bardzo dziękujemy.”