Dnia 1 września 2014 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Najpierw w auli szkolnej zebrali się uczniowie klas 1-3 wraz z rodzicami i nauczycielami. Po obejrzeniu części artystycznej przygotowanej przez s. Piotrę Janic i klasę 3b, Siostra Dyrektor – s. Estera Grzegorek powitała wszystkich zgromadzonych, a w szczególności uczniów klas pierwszych. Przedstawiła też nową Siostrę Przełożoną zgromadzenia – s. Halinę Bobkowską oraz nowych nauczycieli – s. Kingę Sajkowską, która będzie uczyła religii w klasach piątych oraz pełniła funkcję wychowawcy świetlicy i p. Justynę Cichosz- Buska – nauczyciela języka angielskiego klas młodszych. Następnie nadszedł czas na prezentację uczniów klas pierwszych, którzy wyczytywani przez wychowawców wychodzili na scenę. Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami.
O godzinie 10:30 cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej w kościele parafialnym p.w. Nawrócenia św. Pawła, której przewodniczył ksiądz Piotr Drozd. Po niej uczniowie klas 4-6 spotkali się w auli szkolnej. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 4 b wraz z s. Ireną Bobkowską. Siostra Dyrektor przedstawiła nowego nauczyciela historii – p. Jana Kurowiaka. Podobnie jak w przypadku klas młodszych, po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami.
W nadchodzącym nowym roku szkolnym 2014-2015 życzymy wszystkim uczniom wielu sił i zapału do nauki, sukcesów oraz uśmiechu na każdy dzień!