29 maja uczniowie klas 2a i 2b wzięli udział w niezapomnianej wycieczce do Warszawy, która dostarczyła im mnóstwo wrażeń i ciekawych doświadczeń.

Program wycieczki obejmował:

  1. Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik: Uczniowie mieli okazję eksplorować różnorodne wystawy i eksperymenty naukowe, co pozwoliło im na praktyczne zapoznanie się z fascynującymi zjawiskami fizyki, chemii i biologii. Dzieci były zachwycone interaktywnymi eksponatami, które umożliwiły im samodzielne odkrywanie tajemnic nauki.
  2. Seans w Planetarium: Następnie, uczniowie uczestniczyli w seansie w planetarium, gdzie odbyli wirtualną podróż w kosmos. Dzięki nowoczesnym technologiom mogli podziwiać gwiazdy, planety i inne ciała niebieskie, co wzbudziło ich zainteresowanie astronomią i zachęciło do zgłębiania tajemnic wszechświata.
  3. Zwiedzanie warszawskiej Starówki: Wycieczka zakończyła się spacerem po urokliwej warszawskiej Starówce. Uczniowie zobaczyli najważniejsze zabytki, takie jak Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta i Rynek Starego Miasta. Pani przewodnik opowiedziała im wiele ciekawostek historycznych, co wzbogaciło ich wiedzę o stolicy Polski.

Wycieczka do Warszawy była nie tylko edukacyjną podróżą, ale również doskonałą okazją do integracji klasowej i wspólnego przeżywania niezapomnianych chwil. Uczniowie wrócili pełni wrażeń i nowych doświadczeń, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Zdjęcia