Dnia 21 marca 2024 roku uczniowie klas ósmych naszej szkoły mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w wizycie na Targach Edukacyjnych w Lublinie. To wydarzenie miało na celu przybliżenie uczniom różnorodnych możliwości edukacyjnych dostępnych po ukończeniu szkoły podstawowej oraz pomóc im w dokonaniu świadomego wyboru dalszej ścieżki nauki. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w licznych prezentacjach przygotowanych przez szkoły średnie z całego regionu. Tematyka obejmowała m.in. profile klas, możliwości rozwoju, zajęcia dodatkowe oraz perspektywy zawodowe.

Wyjście na Targi Edukacyjne okazało się niezwykle wartościowym doświadczeniem dla naszych uczniów. Dzięki bogatej ofercie, zdobyli oni nową wiedzę na temat możliwości dalszej nauki oraz lepiej zrozumieli swoje własne zainteresowania i cele edukacyjne.

Mamy nadzieję, że to wyjście pozwoliło naszym uczniom poczuć się pewniej w procesie podejmowania decyzji dotyczących ich przyszłości edukacyjnej oraz że stanowiło inspirujące doświadczenie dla ich dalszego rozwoju.