Dzisiaj z życzeniami świątecznymi odwiedziliśmy w Urzędzie Miasta prezydenta pana Krzysztofa Żuka. Społeczność szkolną reprezentowali uczniowie: Antoni Wesołowski z kl. I A, Filip Bylczyński z kl. III B, Dagmara Kwiatkowska z kl. VIII B oraz siostra dyrektor Monika Bonna i siostra przełożona Lucjana Kożak. W bardzo miłej atmosferze Pan prezydent odwzajemnił nasze życzenia dla wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły.
Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję do krótkiej rozmowy z prezydentem Lublina. Padło więc kilka pytań, m. in. o to, co zrobił Pan dla dzieci w Lublinie i co jeszcze zamierza Pan zrobić oraz, jak zostaje się prezydentem?
Po wymianie świątecznych upominków, uściskach dłoni i zrobieniu pamiątkowych zdjęć zadowoleni z miłego spotkania wróciliśmy do szkoły.

Tego samego dnia siostra Urszula Kupczyk wraz z Heleną Matysek z I A, Zofią Mądzik z IV B i Mikołajem Romanem z klasy V A udała się z życzeniami do księdza arcybiskupa Stanisława Budzika, a pani Joanna Frydrych Staszczak z Weroniką Małek i Faustyną Frejlich z III a oraz Janem Pieczykolanem z III B i Dominikiem Borkowskim z V b złożyła życzenia świąteczne pani kurator Teresa Misiuk.