2.8 C
Województwo lubelskie
środa, 29 marca, 2023

Strefa Rodzica

Rada Rodziców

Zarząd:
Przewodnicząca – p. Karolina Poniatowska-Lipska
Zastępca – p. Michał Adam Roman
Sekretarz – p. Maria Charczuk
Komisja Rewizyjna – p. Tomasz Saj, p. Piotr Słowik

Regulamin Rady Rodziców – pobierz pdf 

Wniosek o zwolnienie ze składek deklarowanych na Radę Rodziców –  pobierz pdf

Składka deklarowana na rok szkolny 2022/23:
pierwsze dziecko – 150 zł
drugie dziecko – 120 zł
trzecie i kolejne dziecko – 75 zł

Konto Bankowe Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej Sióstr Urszulanek UR w Lublinie

Bank Millennium 77 1160 2202 0000 0001 1981 4400

KONSULTACJE

Konsultacje dla Rodziców odbywają się w ostatni wtorek miesiąca (oprócz miesięcy, w które organizujemy wywiadówki) w godz. 16.30 – 18.00

1% DLA NASZEJ SZKOŁY

Akcja 1.5% dla naszej szkoły!

Z dniem 15 marca 2013 roku nasza szkoła rozpoczęła udział w AKCJI „1.5% DLA NASZEJ SZKOŁY” za pośrednictwem STOWARZYSZENIA POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”.

Zapraszamy wszystkich Rodziców, przyjaciół i sympatyków naszej szkoły do udziału w jednoipółprocentowej akcji! Szczegółowe informacje w załączniku – pobierz pdf

MODLITWA ZA DZIECI

Różaniec Rodziców za Dzieci

Drodzy Rodzice,
módlmy się za nasze dzieci! Zapraszamy do udziału w modlitwie różańcowej rodziców za dzieci. Jest to inicjatywa rodziców naszej szkoły, którzy pragną powierzyć swoje pociechy pod opiekę Matki Najświętszej, za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli.
Włącz się i Ty! To tylko 5 minut dziennie, a ochrona całodobowa 🙂

Więcej informacji w załączniku – pobierz pdf

 

 

MODLITWA RODZICÓW ZA SZKOŁĘ-pobierz pdf

ADOPCJA DUCHOWA

MARY, jOSEPH, KEVIN

Od roku 2009 Rada Rodziców przyjęła, w ramach duchowej adopcji, opiekę nad edukacją pierwszego afrykańskiego dziecko – Kevina. W kolejnych latach objęliśmy adopcją także jego rodzeństwo – Mary i Josepha. Dzięki finansowej pomocy rodziców naszych uczniów cała trójka może uczyć się w kenijskiej szkole, która jest płatna.

MATERIAŁY DO POBRANIA

SPOTKANIE Z PREZYDENTEM

 

Folder opracowany na spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców z Prezydentem Miasta Lublin – p. Krzysztofem Żukiem dnia 27.11.2013 r. / pobierz pdf /

SPOTKANIE PRZEDSTAWICIELI RADY RODZICÓW Z PREZYDENTEM MIASTA LUBLIN

Drodzy Rodzice,
we wtorek 26.11.2013 r., podczas wywiadówek, gościliśmy w szkole Prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka. Razem z Siostrą Przełożoną Wspólnoty Sióstr Urszulanek UR Benigną Kanią i Siostrą Dyrektor Esterą Grzegorek, jako przedstawiciele Rady Rodziców mieliśmy okazję opowiedzieć Panu Prezydentowi o działalności szkoły, o sukcesach naszych dzieci w różnorodnych konkursach, o wysokich wynikach egzaminów końcowych naszych absolwentów.
Był to także czas rozmowy o wielu problemach, z którymi boryka się szkoła. W szczególności o remontach i związanych z nimi ogromnych potrzebach finansowych. Pan Prezydent miał okazję zobaczyć szkolę, spotkać się z dziećmi, które uczestniczyły w kiermaszu, porozmawiać z napotkanymi rodzicami.
Jesteśmy zbudowani postawą życzliwości Pana Prezydenta dla Sióstr oraz dla nas rodziców, jego otwartością na różnorodne potrzeby szkoły, a w szczególności na konieczność remontu auli i przystosowanie jej na potrzeby sali gimnastycznej. Pan Prezydent wyraził wdzięczność Siostrom za reaktywowanie szkoły, za miłą i rodzinną atmosferę jaka w szkole panuje, pogratulował wysokich osiągnięć w nauczaniu i zapewnił o swoim wsparciu.

Skip to content