Dzisiaj o godzinie 8.00 cała społeczność urszulańska zgromadziła się na rekreacyjnym terenie przyszkolnym, by pożegnać rok 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenie sztandaru i odśpiewania hymnu szkoły. Siostra Dyrektor przedstawiła wszystkim wyniki nauczania i wyniki egzaminu ósmoklasisty, serdecznie wszystkim gratulując. Po dwóch latach przerwy do grona absolwentów urszulańskich dołączają kolejni uczniowie spośród których aż dwudziestu trzech zostało nagrodzonych wpisem do Złotej Księgi. Serdecznie dziękowano klasom ósmym za lata pobytu w naszej szkole. Wychowawczynie, p. Marta Muszyńska i s. Maria Magdalena Masłoń, podziękowały także Rodzicom, wręczając statuetki SERVIAM.
Ten rok okazał się być szczególnym, gdyż był to ostatni rok, w którym funkcję dyrektora sprawowała Siostra Estera Grzegorek. Przedstawiciele poszczególnych agend szkolnych podziękowali Siostrze za trud, poświęcenie i zaangażowanie, którymi wykazywała się w ciągu tych sześciu lat zarządzania naszą placówką. Dziękowano również s. Marii Magdalenie Masłoń, p. Klaudii Deryło, p. Urszuli Czarskiej i p. Janowi Wierzbickiem, którzy opuszczają mury naszej szkoły.
Po zakończeniu uroczystości na zewnątrz wszyscy udali się do klas, by tam otrzymać świadectwa. Uroczystą Eucharystią o godzinie 10.15 zakończyły się obchody dzisiejszego dnia.
Pragniemy uroczyście poinformować, że rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca i rozpoczęły się wakacje. Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne podziękowania, życząc udanego i bezpiecznego wypoczynku!