piątek, Wrzesień 20, 2019

Uczniowie 2019/2020

Klasy pierwsze

Klasa 1a Wychowawca: p. Katarzyna Gawrońska

klasa 1b Wychowawca: p. Katarzyna Niedziółka

Klasy drugie

Klasa 2a Wychowawca: p. Katarzyna Wrzos

Klasa 2b Wychowawca: s. Piotra Janic

Klasy trzecie

Klasa 3a Wychowawca: p. Beata Król

Klasa 3b Wychowawca: p. Agnieszka Golec

Klasy czwarte

Klasa 4a Wychowawca: s. Maria Anna Gumuła

Klasa 4b Wychowawca: p. Agnieszka Pawelec

Klasy piąte

Klasa 5a Wychowawca: p. Katarzyna Jaworska

Klasa 5b Wychowawca: p. Justyna Gieroba

Klasy szóste

Klasa 6a Wychowawca: s. Katarzyna Słowik

Klasa 6b Wychowawca: p. Justyna Fimiarz

Klasy siódme

Klasa 7a Wychowawca: p. Monika Król

Klasa 7b Wychowawca: s. Monika Orzechowska

Klasy ósme

Klasa 8a Wychowawca: p. Małgorzata Król

Klasa 8b Wychowawca: p. Iwona Jagła Izdebska

Uczniowie 2018/2019

Klasy pierwsze

Klasa 1a Wychowawca: p. Katarzyna Wrzos

klasa 1b Wychowawca: s. Piotra Janic

Klasy drugie

Klasa 2a Wychowawca: p. Ewa Łaskarzewska

Klasa 2b Wychowawca: p. Agnieszka Semeniuk

Klasy trzecie

Klasa 3a Wychowawca: p. Katarzyna Matuszyk

Klasa 3b Wychowawca: p. Katarzyna Niedziółka

Klasy czwarte

Klasa 4a Wychowawca: p. Katarzyna Jaworska

Klasa 4b Wychowawca: p. Justyna Gieroba

Klasy piąte

Klasa 5a Wychowawca: p. Katarzyna Podkowa

Klasa 5b Wychowawca: p. Justyna Fimiarz

Klasy szóste

Klasa 6a Wychowawca: p. Monika Król

Klasa 6b Wychowawca: s. Monika Orzechowska

Klasy siódme

Klasa 7a Wychowawca: p. Małgorzata Król

Klasa 7b Wychowawca: p. Michał Łuczak

Klasy ósme

Klasa 8a Wychowawca: s. Maria Magdalena Masłoń

Klasa 8b Wychowawca: p. Marta Muszyńska

Uczniowie 2017/2018

Klasy pierwsze

Klasa 1a Wychowawca: p. Ewa Łaskarzewska

klasa 1b Wychowawca: s. Irena Bobkowska

Klasy drugie

Klasa 2a Wychowawca: p. Katarzyna Matuszyk

Klasa 2b Wychowawca: p. Sylwia Radomska

Klasy trzecie

Klasa 3a Wychowawca: p. Katarzyna Wrzos

Klasa 3b Wychowawca: s. Piotra Janic

Klasy czwarte

Klasa 4a Wychowawca: p. Katarzyna Podkowa

Klasa 4b Wychowawca: p. Donata Garbala

Klasy piąte

Klasa 5a Wychowawca: p. Monika Król

Klasa 5b Wychowawca: s. Monika Orzechowska

Klasy szóste

Klasa 6a Wychowawca: s. Halina Bobkowska

Klasa 6b Wychowawca: p. Michał Łuczak

Klasy siódme

Klasa 7a Wychowawca: s. Maria Magdalena Masłoń

Klasa 7b Wychowawca: p. Marta Muszyńska

Uczniowie 2016/2017

Klasy pierwsze

Klasa 1a Wychowawca: p. Ewelina Pastuszak

klasa 1b Wychowawca: s. Christofora Kubas

Klasy drugie

Klasa 2a Wychowawca: p. Katarzyna Wrzos

Klasa 2b Wychowawca: s. Piotra Janic

Klasy trzecie

Klasa 3a p. Ewa Łaskarzewska

Klasa 3b Wychowawca: s. Irena Bobkowska

Klasy czwarte

Klasa 4a Wychowawca: p. Monika Król

Klasa 4b Wychowawca: s. Monika Orzechowska

Klasy piąte

Klasa 5a Wychowawca: s. Halina Bobkowska

Klasa 5b Wychowawca: p. Michał Łuczak

Klasy szóste

Klasa 6a Wychowawca: s. Maria Magdalena Masłoń

Klasa 6b Wychowawca: p. Marta Muszyńska

Uczniowie 2015/2016

Klasy pierwsze

Klasa 1a Wychowawca: p. Ewelina Bartnik

klasa 1b Wychowawca: s. Piotra Janic

Klasy drugie

Klasa 2a Wychowawca: p. Agnieszka Włosek

Klasa 2b Wychowawca: s. Irena Bobkowska

Klasy trzecie

Klasa 3a Wychowawca: s. Christofora Kubas

Klasa 3b Wychowawca: p. Ewelina Pastuszak

Klasy czwarte

Klasa 4a Wychowawca: s. Halina Bobkowska

Klasa 4b Wychowawca: p. Katarzyna Skałecka

Klasy piąte

Klasa 5a Wychowawca: s. Maria Magdalena Masłoń

Klasa 5b Wychowawca: p. Marta Muszyńska

Klasy szóste

Klasa 6a Wychowawca: s. Monika Orzechowska

Klasa 6b Wychowawca: p. Monika Król

Uczniowie 2015/2016

Klasy pierwsze

Klasa 1a Wychowawca: p. Agnieszka Włosek

klasa 1b Wychowawca: s. Irena Bobkowska

Klasy drugie

Klasa 2a Wychowawca: s. Christofora Kubas

Klasa 2b Wychowawca: p. Ewelina Pastuszak

Klasy trzecie

Klasa 3a Wychowawca: p. Katarzyna Wrzos

Klasa 3b Wychowawca: s. Piotra Janic

Klasy czwarte

Klasa 4a Wychowawca: s. Maria Magdalena Masłoń

Klasa 4b Wychowawca: p. Marta Muszyńska

Klasy piąte

Klasa 5a Wychowawca: s. Monika Orzechowska

Klasa 5b Wychowawca: p. Monika Król

Klasy szóste

Klasa 6a Wychowawca: s. Katarzyna Skałecka

Klasa 6b Wychowawca: s. Urszula Kupczyk

Uczniowie 2015/2016

Klasy pierwsze

Klasa 1a Wychowawca: s. Christofora Kubas

klasa 1b Wychowawca: p. Ewelina Pastuszak

Klasy drugie

Klasa 2a Wychowawca: s. Piotra Janic

Klasa 2b Wychowawca: p. Katarzyna Wrzos

Klasy trzecie

Klasa 3a Wychowawca: p. Agnieszka Włosek

Klasa 3b Wychowawca: s. Irena Bobkowska

Klasy czwarte

Klasa 4a Wychowawca: s. Monika Orzechowska

Klasa 4b Wychowawca: p. Monika Król

Klasy piąte

Klasa 5a Wychowawca: p. Katarzyna Skałecka

Klasa 5b Wychowawca: s. Urszula Kupczyk

Klasy szóste

Klasa 6a Wychowawca: p. Andrzej Paździor

Klasa 6b Wychowawca: s. Maria Magdalena Masłoń