Uczniowie klasy 2B mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – pokazie multimedialnym zatytułowanym „Iskry Niepodległości”. Wyjście klasowe stanowiło wyjątkową okazję do zgłębienia historii oraz uczczenia dziedzictwa naszego narodu.

Pokaz „Iskry Niepodległości” był widowiskiem, które przeniosło nas w czasy walki o niepodległość Polski. Poprzez różnorodne multimedialne formy – od filmów dokumentalnych po prezentacje zdjęć i artefaktów historycznych – uczniowie mogli poznać bohaterstwo znakomitych Polaków. Ponadto, dowiedzieli się o licznych wynalazkach, których dokonali nasi niesamowici rodacy.

Wyjście klasowe na pokaz „Iskry Niepodległości” było niezapomnianym przeżyciem, które pozwoliło nam lepiej zrozumieć korzenie naszego narodu oraz cenić dziedzictwo przekazywane nam przez poprzednie pokolenia.

Niech ta wspólna nauka i refleksja nad historią staną się fundamentem dla naszej dalszej edukacji i postawy obywatelskiej.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia, gdzie można zobaczyć nasze emocje i zaangażowanie podczas pokazu „Iskry Niepodległości”.