W czasie kwarantanny powstało nowe dzieło internetowe – Mocni w Duchu Dzieciom. W marcu, przez pierwsze dwa tygodnie izolacji codziennie oglądało nas 40 tys. domów. Po tym czasie sukcesywnie szkoły zaczęły podejmować lekcje zdalne i było coraz trudniej z obejrzeniem naszej propozycji.

W czerwcu stworzyliśmy nowy kanał YouTube dla dzieci: Mocni w Duchu Dzieciom. Prosimy Was o subskrypcję tego kanału i rozpowszechnienie tej informacji możliwie najszerszemu gronu osób. Bez Waszej pomocy ta informacja nie dojdzie do rodzin z dziećmi (grupa docelowa to dzieci do 11 roku życia).

Od setek rodzin mamy sygnały, że dzięki naszym programom dzieci polubiły modlitwę, a do tej pory od niej uciekały. Rodzice nam piszą, że dziecko nie mogło wytrzymać mszy św., a teraz z chęcią mówi cały różaniec. Jeśli budzenie wiary w dzieciach jest naszych charyzmatem, to chcemy się nim dzielić i robić to na większą skalę. Jednak potrzebujemy Waszej pomocy, aby szerzej rozpropagować nowy kanał „Mocni w Duchu Dzieciom”. Dlatego o tę pomoc prosimy – abyście sami subskrybowali ten kanał i przekazali tę informację dalej.

Ramówka kanału Mocni w Duchu Dzieciom jest taka:

Od poniedziałku do piątku – wieczorem Wieczorynka zakończoną wspólną modlitwą.

W sobotę – dłuższe spotkanie w Przepięknym Królestwie.

W niedzielę wieczorem – różaniec dla dzieci.

A w niedzielę o godz. 10:00 Msza św. dla dzieci na kanale Mocni w Duchu TV Live.

Chcemy to robić na stałe! Jednak, aby nasze bardzo duże nakłady osobowe i finansowe na ten cel miały rację bytu, potrzebujemy z programem dotrzeć do większej grupy rodziców, katechetów i w rezultacie – dzieci. Prosimy Was o wsparcie projektu i pomoc w dotarciu do dzieci.

Inga Pozorska

o. Remigiusz Recław SJ

o. Jacek Olczyk SJ