Noc Biologów 2021 na UMSC
Tegoroczne, X jubileuszowe wydarzenie potrwa aż trzy dni – rozpocznie się w najbliższy piątek (8 stycznia) o godz. 12:00, a zakończy w niedzielę (10 stycznia) o godz. 20:00. Jubileusz ten przypada w niezwykle trudnym i wymagającym czasie w związku z czym „Noc Biologów” odbędzie się w formule online – większość omawianych tematów przygotowano jako nagrania.

Udział w atrakcjach będzie możliwy dzięki linkom do poszczególnych projektów (wystarczy w nie kliknąć), zamieszczonym w ich opisach w programie na stronie wydarzenia. Będą to propozycje dla najmłodszych i nieco bardziej dojrzałych miłośników biologii.

Cały program tegorocznej Nocy Biologów znajdziecie pod linkiem
Jubileuszowa Noc (a raczej weekend) Biologów 2021.pdf

Oferta tegorocznego wydarzenia na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS obejmie: techniki laboratoryjne, proste doświadczenia, zwyczaje zwierząt, kosmetyczne i lecznicze właściwości organizmów, świat mikroorganizmów, wirusów, hodowli komórkowych i szczepionek. Zostanie poruszony także niezwykle aktualny temat: radzenie sobie ze stresem – uczestnicy dowiedzą się, jak w czasie stosowania długoterminowych metod relaksacyjnych zmieniają się struktury w mózgu człowieka.

Jeśli chcecie skorzystać z propozycji innych uczelni wyższych, które w najbliższy weekend poprowadzą Noc Biologów, kliknijcie w link poniżej i wybierzcie interesujące Was miasto oraz uniwersytet.

http://www.nocbiologow.pl/noc/index.php

Możecie skorzystać np. z propozycji Uniwersytetu Śląskiego

http://www.nocbiologow.pl.UNIWESYTET W KATOWICACH

Serdecznie zapraszamy.