Wolontariuszka Szlachetnej Paczki, która opiekowała się rodziną oznaczoną numerem LBE-1872-042904, przekazała następujące informacje:
Rodzina była zaskoczona ilością paczek! Domownicy z niedowierzaniem patrzyli, kiedy prezenty były wnoszone. Dzieci z entuzjazmem rozpakowywały paczki, ciesząc się przy każdej kolejnej. Ola bardzo dziękuje za puzzle, chłopcy za ubrania i plecaki. Dzieci ucieszyły się również z artykułów szkolnych. Zaskoczyła ich ilość tych wszystkich produktów. Podziękowania nie miały końca. Pani Anna rozpłakała się, jest bardzo wdzięczna, dziękuje za wszelką dobroć. Rodzina przygotowała dla nas laurki wraz z krótką wiadomością.
Wolontariuszka serdecznie dziękuje Państwu za przygotowanie tak wspaniałej Paczki. Słowo „dziękuję” nie opisuje w pełni wielkiej radości i wdzięczności. Dziękuje za zaangażowanie się w projekt Szlachetnej Paczki, za świetny kontakt oraz sprawienie Paczki, która przerosła jej wyobrażenia. Dzięki naszej Szkole rodzina dostała wszystkie potrzebne rzeczy, na które nie mogłaby sobie pozwolić.
Zdaniem Wolontariuszki jesteśmy cudownymi ludźmi o wielkich sercach, którzy zauważają potrzeby innych i są gotowi aby im pomóc. Dostarczyliśmy tej rodzinie nie tylko prezenty, lecz wiele szczęścia, radości i wiary w innych ludzi.